Eko-Efekt
DETEKTORY GAZU
MATERIAŁY FILTRACYJNE
MIERNIKI ZANIECZYSZCZEŃ

O Nas

Firma Eko-Efekt Sp. z o.o. powstała w 1991 r. Od początku działalności naszym głównym celem było zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości oferowanych produktów i usług.

Od lat dostarczamy Państwu najwyższej jakości sprzęt laboratoryjny i kontrolno-pomiarowy służący do badania składników zanieczyszczających naturalne środowisko człowieka.

Na dziś oferujemy:

  • Przenośne mierniki lotnych związków organicznych, a także szeroką gamę detektorów firmy RAE SYSTEMS
  • Materiały filtracyjne do stosowania w laboratoriach, i analizach środowiskowych firmy MUNKTELL
  • Wielofunkcyjne analizatory gazów wysypiskowych, spalin i gazów procesowych. a także stacjonarne głowice pomiarowe i inne urządzenia pomiarowe firmy G.E.I.T. Europe
  • Ponadto świadczymy usługi serwisowania i kalibracji wszelkiego rodzaju urządzeń do analiz środowiskowych i przenosnych detektorów gazów.

Wysoka jakość i atrakcyjność oferty zdecydowały o tym, że obecnie wśród naszych stałych klientów znajdują się Inspektoraty Ochrony Środowiska i placówki SANEPID, a także takie znane i cenione firmy jak: PGNiG, PKN ORLEN, PLL LOT, WSK PZL, MONDI PACKAGING itp.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną na stronie, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.